Svazek obcí Za Letištěm

Svazek obcí Za Letištěm

Den duchů v Perníkové chaloupce

Informační centrum Děda Vševěda, chrudimské divadlo Ahoj a Agentura Karneval z Prahy zvou nejširší veřejnost dětí i dospělých (nejlépe v pohádkových a strašidelných kostýmech) na Den duchů v Perníkové chaloupce pod hradem Kunětická hora u Pardubic, který se uskuteční každoročně ve státní svátek dne 17.listopadu od 9 do 17 hodin.

Pouze jeden den v roce se můžete zúčastnit tohoto výjimečného podušičkového reje nadpřirozených bytostí a strašidel, poznat tajemná a strašidelná zákoutí Perníkové chaloupky, kam asi řadu let nevkročila lidská noha..

Nejodvážnější si dokonce budou moci v pohádkovém Pekle zahrát karty s živým čertem!

Čerti v Pekle

Prozradíme vám cestu lesem do Perníkářské dílny paní Ježibaby a do Medového ráje, budete moci nahlédnout do Vězení pro zloděje perníku s prstovým tlustoměrem, ochutnat Otesánkův mls v Otesánkově světničce a další medové zážitky z Perníkové chaloupky (viz www.pernikova-chaloupka.cz ).

A nejenom to: každý, kdo se 17.listopadu zúčastní prohlídky Perníkové chaloupky v pohádkovém či strašidelném kostýmu, obdrží malou pozornost a může se stát účastníkem celodenní soutěže nadpřirozených bytostí a strašidel o "dušičky" ostatních návštěvníků...

Přijďte na celý den. Hrrrrrrrrozně a strrrrrrrrrrrašně se na vás těšíme!

(šm)

Vyšlo v Denících Bohemia 11.11.2006 na straně 13.
Vyšlo v Denících Bohemia 11.11.2006 na straně 13.

Diskusní fórum čtenářů

(prozatím žádný názor)
DALŠÍ INFORMACE: Perníková chaloupka

Z KALENDÁŘE AKCÍ:

Zveřejněno 08.11.2006
člen
Železnohorského
regionu
logo: MAS Železnohorský region